Siekiant pagerinti Jūsų naršymo kokybę, vidinės statistikos bei tiesioginės rinkodaros tikslu šioje svetainėje yra naudojami slapukai (cookies).

Apie nuomą

Automobilių nuoma yra paslauga, kurioje asmuo gali laikinai išsinuomoti automobilį. Tai yra populiari paslauga, kuri yra pasiekiama daugelyje šalių ir yra naudojama tiek kelionėms, tiek kasdieniam gyvenimui. Automobilių nuomos įmonės paprastai siūlo platų automobilių pasirinkimą, taip pat dažnai siūlo papildomas paslaugas, pvz., automobilio pristatymą ar paėmimą, draudimo aprūpinimą ir navigacijos sistemų nuomą.

Norint išsinuomoti automobilį, paprastai reikia turėti vairuotojo pažymėjimą, kredito kortelę ir draudimo aprūpinimą. Be to, reikia pasirinkti automobilio dydį ir tipą, taip pat nustatyti laikotarpį, kuriam norite išsinuomoti automobilį.

Automobilių nuoma gali būti naudinga tiems, kurie nenori įsigyti savo automobilio, arba tiems, kurie nėra patikimi savo automobiliams kelionėms. Tai taip pat gali būti naudinga tiems, kurie kelionėje nori turėti savo transportą ir daugiau laisvės, nei siūlo viešasis transportas.