Siekiant pagerinti Jūsų naršymo kokybę, vidinės statistikos bei tiesioginės rinkodaros tikslu šioje svetainėje yra naudojami slapukai (cookies).

Nuomos sąlygos

Atvykstant atsiimti automobilį reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, pasą arba tapatybės kortelę. Juridiniai asmenys privalo pateikti įmonės registracijos pažymėjimą, įgaliojimą, patvirtinantį turimą teisę atstovauti įmonei ir įmonės vardu nuomotis automobilį, bei vairuotojo pažymėjimą.

Išsinuomojant transporto priemonę VAIRUOTOJO STAŽAS NEBŪTINAS.

Visa nuomos kaina kartu su depozitu (100 €.) turi būti sumokėta prieš pasiimant automobilį banko pavedimu arba grynaisiais pinigais.

Išvykimas iš Lietuvos Respublikos teritorijos nuomojamu automobiliu galimas tik gavus raštišką nuomotojo sutikimą. Už savavališką išvykimą iš LR teritorijos be nuomotojo raštiško leidimo taikoma 1000 €  bauda.

Atsitikus nenumatom aplinkybėm tai yra rezervuotai transporto priemonei patekus į eismo įvykį, sugedus, UAB GIRDEIKA pasilieka teisę atšaukti automobilio rezervacija, įspėjant klientą telefonų arba el.paštų.

Automobilis išnuomojamas nuplautas, švarus ir su pilnų bakų kuro, todėl gražinti būtina tai pat nuplauta, švaru ir su pilnų bakų kuro.

Nuomininkas prisiima visą atsakomybę nedraudiminio įvykio atveju. Perdavęs vairuoti automobilį kitam asmeniui, atsako už visus padarinius. Pažeidęs kelių eismo taisykles, privalo sumokėti baudas. Vagystės atveju negrąžinęs automobilio raktelių ir automobilio dokumentų nuomotojui, nuomininkas privalo atlyginti visą padarytą žalą.

Vairavus automobilį apsvaigus nuo alkoholio ar kitų narkotinių/psihotropinių medžiagų, dėl su transporto priemone vykdytos neteisėtos veiklos taikoma 500 € bauda.

Ivykus eismo įvykiui ar dėl kitų priežasčių negalint toliau eksplotuoti automobilio pirmiausia turite susisiekti su mumis tel: +37062968500. Tuomet suteikiame Nuomininkui kitą automobilį, o nesant galimybės pasiūlyti kito automobilio, grąžiname pinigus, jei Nuomininkas yra nekaltas dėl susidariusios situacijos.